Nejlepší kuchyňské roboty Sencor 2019

Kuchyňský robot Sencor bez pozadí

Nejlepší kuchyňské roboty Sencor

Do 2 000 korun Do 4 000 korun Do 7 000 korun Od 7 000 korun
Model: Sencor STM 3620 WH Sencor STM 3770WH Sencor STM 4467CH Sencor STM 7330 SL
Náhled:
Cena: Zjistit cenu Zjistit cenu Zjistit cenu Zjistit cenu
Příkon: 600 W 1000 W 1000 W 1200 W
Hmotnost: 4,4 kg 9 kg 8,2 kg 4 kg
Počet rychlostí: 6 10 8 Funkce pro optimální otáčky

Co od kuchyňských robotů Sencor očekávat?

Sencor, tradiční výrobce různorodé elektroniky, od TV, audia a videa, přes zařízení do domácnosti až po kancelářské potřeby jako jsou například kalkulačky. Dále pak nepochybně nám všem dobře známá značka. Každé vyráběné zařízení Sencor je nabízeno hned v několika cenových kategoriích, podle množství funkcí, kvality zpracování nebo použitých materiálů. Už tak široká nabídka produktů se tedy rozrůstá ještě o další rozměr v podobě nepřeberného množství modelů. Vaše zkušenosti se značkou se tak můžou lišit. Při takovém výběru se může stát, že sáhnete po ne zcela vyhovujícím zařízení. Proto jsme tu my, abychom vám s výběrem pomohli, k vaší plné spokojenosti. Kuchyňské roboty Sencor se nabízejí převážně v plastovo-nerezovém zpracování. Mimo standardních funkcí hnětení a šlehání máte na výběr z modelů, nabízejících některé z dalších funkcí, jako:

  • sekání/krájení
  • mlýnek na maso
  • odšťavňovač

Na výběr máte také z množství rychlostí, kapacity mísy, příkonu a hmotnosti. Tím však možnosti výběru nekončí. Většina kuchyňských robotů Sencor disponuje sice příkonem okolo 1 000 W, což výběr lehce usnadňuje, v úvahu však přichází také design. Tady vám Sencor servíruje nepřeberné množství barev. Další designová zpracování, jako například množství plastů nebo naopak nerezu na jednotlivém výrobku se odvíjí podle ceny. Mluvíme-li o ceně, Sencor se pyšní nižší cenou, a tedy vyšší dostupností svých produktů. Zároveň ale svým výrobkům věří a nabízejí převážně dlouhodeší záruku.

Jednotlivé modely jsou vybaveny technologií Smart Power&Energy pro optimální rychlost. Ta upraví rychlost přesně podle vašich potřeb a přání. Mimo to umožní variabilní regulaci otáček s plynulým rozběhem u všech osmi úrovní rychlosti. Disponuje také tzv. pulsní funkcí, ta dodává krátké impulsy v optimálním výkonu přístroje a předchází tak jeho přehřívání. Je vhodná pro rychlé promixování. Množství kuchyňských robotů Sencor najdete pak mezi top 25 zákaznicky oblíbených modelech.

Kuchyňské roboty Sencor


Sencor STM 3620 WH

Kuchyňské roboty Sencor do 2 000 korun

U nejnižší cenové kategorie nesmíte mít nikdy příliš velké očekávání. Většina modelů do dvou tisíc korun nedisponuje mlýnkem na maso, odšťavňovačem, ani lisem na citrusy. Uhněte a ušlehá, nechá vás nastavit rychlost, ale to je tak celé. Všimněte si také, že nádoby jsou v porovnání s dražšími modely menší. Zvažte, zda vám to stačí. Pokud ano, máme pro tu vás výběr těch nejlepších levných kuchyňských robotů.

Pořadí Náhled Název Hodnocení Objem nádoby Cena
1. Sencor STM 3620 WH
4 l Zjistit cenu
2. Sencor STM 3625 VT
4 l Zjistit cenu
3. Sencor STM 3624 RD
4 l Zjistit cenu
4. Sencor STM 3626 YL
4 l Zjistit cenu

Sencor STM 3770WH

Kuchyňské roboty Sencor od 2 000 do 4 000 korun

O tisícovku nebo dvě dražší modely povyrostly nejen na ceně, ale také velikostně a co se vybavení týče. Standardně máte na výběr z více rychlostí hnětení, regulace je plynulá, výkon vyšší a robot už zvládne mlít i maso. Ve zkratce bychom tuto cenovou kategorii označili za zlatou střední cestu. Modely jsou si obecně dost podobné, ať už velikostí, tak funkcemi. Odšťavňovače aby tu člověk pohledal. To je ale spíš nadstandardní funkce. Pokud ale nic takového nehledáte, ale chcete výrobek určitě kvality, určitě si vyberete v přichystané tabulce.

Pořadí Náhled Název Hodnocení Objem nádoby Cena
1. Sencor STM 3770WH
5,5 l Zjistit cenu
2. Sencor STM 3771GR
5,5 l Zjistit cenu
3. Sencor STM 3774RD
5,5 l Zjistit cenu
4. Sencor STM 3773OR
5,5 l Zjistit cenu

Sencor STM 4467CH

Kuchyňské roboty Sencor od 4 000 do 7 000 korun

Modely od čtyř tisíc korun jsou obecně velmi kvalitní.  I výběr je tu poměrně velký. Tuto kategorii jsme blíže nedělili, protože modely za např. pět nebo šest tisíc korun si nejsou velikostí ani funkcemi tak blízké, jako modely po třech tisících. Očekávejte vyšší výběr počtu rychlostí a jejich plynulé přepínání. Pak také vysoký výkon a celkovou všestrannost výrobku. Pokud jde o velikost, konkrétní funkce, nebo moderní displej, to se liší kus od kusu a není to přímo závislé na ceně. Když si za něco připlatíte, máte také určitá očekávání, co se designu týká. Ani tady vás Sencor nezklame. Nebojte se tak laciných recyklovaných plastů. Opět pro vás máme přichystaný výběr těch nejlepších modelů od čtyř tisíc výš.

Pořadí Náhled Název Hodnocení Objem nádoby Cena
1. Sencor STM 4467CH
4,5 l Zjistit cenu
2. Sencor STM 6351GR
4,5 l Zjistit cenu
3. Sencor STM 6350WH
4,5 l Zjistit cenu
4. Sencor STM 3700WH
5,5 l Zjistit cenu
5. Sencor STM 40WH
4,5 l Zjistit cenu

Sencor STM 7330 SL

Kuchyňské roboty Sencor od 7 000 korun

Zcela mimo všechny kategorie je pak Sencor STM 7330 SL. Je to jediný kuchyňský robot Sencor, jehož cena se pohybuje nad sedmi tisíci. Obecně se pohybuje od 9 do 12 tisíc korun. Nevymyká se však jenom cenou, ale i výkonem, 1 200 W. Za zmínku stojí pak ještě například hmotnost, pouhé 4 kg, nebo třeba planetární systéme míchání. To znamená, že se metla netočí jen kolem dokola, ale i kolem své osy. Nejsou to žádné ojedinělé vlastnosti, ale jen krátký výběr toho, čím vším tento nadstandardní výrobek disponuje. Ostatně, podívejte se samy.

Pořadí Náhled Název Hodnocení Objem nádoby Cena
1. Sencor STM 7330 SL
5 l Zjistit cenu

Firma Sencor

Sencor, tradiční výrobce spotřební elektroniky z Japonska. Zakladatelé firmy se svezli na vlně nakupování know-how ze spojených států, která v Japonsku propukla jako pokus o nastartování válkou zdevastované ekonomiky. Velmi rychle expandovali a v devadesátých letech přesídlili do Evropy. Zároveň s tím přesunuli do Evropy i část výroby, většina však stále zůstává v Asii. Zajímavostí je, že společnost nemá žádné vlastní továrny. Výrobu produktů si objednáváu svých partnerů napříč Asií, v Turecku a v Česku. V současnosti tuto značku vlastní a spravuje česká firma FAST ČR a.s.

V nabídce produktů značky Sencor najdete snad každý elektronický výrobek, co si lze představit. Mimo tradiční vysavače, topinkovače, rychlovarné konvice, mixéry, prodlužovací kabely nebo kalkulačky tak můžete mít třeba Sencorhotdogovač, kávomlýnek, mikrofon nebo parní čistič. A samozřejmě také kuchyňský robot. K tomu všemu na internetových stránkách Sencoru najdete sekci Naše recepty, kde se můžete nechat inspirovat a připravit si doma nějakou třeba netradiční pochoutku.

Sencor

Finální verdikt

Sencor, jeden z předních výrobců elektroniky. Z jejich neuvěřitelně široké nabídky si nelze nevybrat. To platí jak pro elektroniku celkově, tak konkrétně pro kuchyňské spotřebiče, ale i pro kuchyňské roboty samotné. Tak širokou nabídku v každé cenové kategorii nelze opomenout. Výrobky značky Sencor se však chválí nejen kvantitou, ale i kvalitou. Díky modernímu a líbivému zpracování, různorodým možnostem využití, i široké nabídce funkcí si zasloužily své místo na trhu, i chválu kupujících. A my nemůžeme než se přidat.

Kuchyňský robot Sencor

Kuchyňské roboty Sencor
Ohodnotit článek