Nejlepší holicí strojky Braun 2019

  • Ušetřete si peníze i nervy při výběru nejvhodnější holicího strojku.
  • Projděte si výběr nejlepších holicích strojků Braun.
  • Zjistěte, kde se dá koupit nejlevněji.

Holicí strojky Braun bez pozadí

Nejlepší holicí strojky Braun

Co můžete od holicích strojků Braun čekat?

Braun patří na úplný vrchol mezi výrobci holicích strojků. Jejich modely zaplavují žebříčky zákaznické oblíbenosti, vyhrávají ocenění a získávají perfektní hodnocení v recenzích. Holicí strojky Braun se umístili velmi dobře také v našem testu holicích strojků 2019. Vděčí za to celé řadě aspektů. Vybrali jsme pro vás některé z nich, ať víte, co stojí za úspěchem této značky.

  • ŠIROKÁ NABÍDKA – můžete si vybrat z více než 80 výrobků v šesti aktuálně vyráběných řadách.
  • SNADNÁ ÚDRŽBA – každý strojek Braun je plně omyvatelný pod tekoucí vodou. V nabídce výrobce najdete také čisticí stanici Clean&Charge, která neodstraňuje jen zbytky vousů, ale také strojek dezinfikuje, promazává střihací prvky a, jak napovídá název, strojen nabíjí.
  • VODĚODOLNOST – mimo možnosti strojek celý omýt vodou slouží voděodolnost také k holení za mokra. Není tedy problém při holení strojkem Braun používat pěnu nebo gel.
  • TECHNOLOGIE – holicí strojky Braun mají rovné linie, nikoliv kruhové, jako jiné rotační holicí strojky. Jsou tedy více intuitivní a účinné. Vyšší série také využívají inteligentní ultrazvukovou technologii Sonic. Ta zajišťuje přizpůsobení výkonu hustotě vašich vousů.
  • OHLEDUPLNOST VŮČI POKOŽCE – díky speciální manžetě, umístěné mezi pokožku a čepele nedojde k přímému kontaktu právě čepelí s pokožkou. Váš holicí strojek vám tedy nebude drásat citlivé tváře nebo krk.
  • PŘIZPŮSOBIVOST – čepele jsou citlivé na tlak, přizpůsobí se tedy konturám tváře i když budete na strojek tlačit. Množství strojků se také vyznačuje výkyvnou hlavou.

Holicí strojky Braun do 1 000 korun

Nejnižší cenová kategorie. Tomu musí odpovídat i vaše očekávání.  Nehledejte tu žádné samočistící strojky, modely s výkyvnou hlavou jsou skutečně výjimkou, stejně tak modely vybavené chladicí technologií nebo rychlonabíjecí strojky. Nějaký ten strojek uzpůsobený mokrému oholení se tu najde, ale že byste měli z čeho vybírat se také říct nedá. Do tisícovky jde skutečně o holící strojky bez jakékoliv přidané hodnoty. Pokud máte tedy například citlivou pokožku, nebo si od strojku slibujete něco málo víc, doporučujeme sáhnout hlouběji do kapsy. Pokud vám ale prostý holicí strojek stačí, tady je výběr toho nejlepšího, co Braun nabízí.

Holicí strojky Braun od 1 000 korun do 2 000 korun

Větší výběr, lepší kvalita, strojky standardně uzpůsobené na mokré holení, i nějaký ten rychlonabíjecí model by se tu našel. Modely Braun tu dosahují velmi dobrého hodnocení. Pokud hledáte běžný holicí strojek, který bude ohleduplný k vašim tvářím i peněžence a zároveň nabídne spolehlivé oholení, doporučujeme se zde porozhlédnout. Nebo můžete rovnou sáhnout po některém z námi představovaných modelů.

Pořadí Náhled Název Hodnocení Výkyvná hlava Mokré holení Cena
1. Braun Series 3 - 3030s
Ne Ano Zjistit cenu
2. Braun Series 3-3050cc
Ne Ano Zjistit cenu
3. Braun Series 3-3045s
Ne Ano Zjistit cenu
4. Braun Series 3-3040s Wet&Dry
Ne Ano Zjistit cenu
5. Braun WaterFlex WF2S
Ano Ano Zjistit cenu

Holicí strojky Braun od 2 000 korun do 3 000 korun

Ještě o jednu cenovou třídu výš najdeme úměrně lépe vybavené modely. Nebavme se už o možnosti mokrého holení nebo o rychlém nabíjení. To se tu považuje za samozřejmost. Lépe hodnocené produkty nabízí i výkyvnou hlavu a chladící technologii Cooltec. Určitě platí, že čím více zaplatíte, tím více technologií a úprav strojek nabízí. Do tří tisíc tak můžeme najít strojky schopné přizpůsobit se tlaku na pokožku nebo strojky se šetrně ošetřenými planžetami nebo jinými vymoženostmi. Nejlepší z nejlepších vám opět přinášíme v přehledné tabulce.

Pořadí Náhled Název Hodnocení Výkyvná hlava Mokré holení Cena
1. Braun Series 5030 S
Ano Ne Zjistit cenu
2. Braun Series 5 5140s Wet&Dry
Ano Ano Zjistit cenu
3. Braun Cooltec CT2s
Ne Ano Zjistit cenu
4. Braun Series 3-3090cc
Ne Ano Zjistit cenu

Holicí strojky Braun od 3 000 korun do 4 000 korun

O kvalitě není žádných pochyb, technologiemi se to tu jen hemží, hlava je výkyvná a se strojek můžete třeba topit v umyvadle, protože je voděodolný. Nad tři tisíce korun jde skutečně o vyšší standard posledních sérií holicích strojků Braun.

Pořadí Náhled Název Hodnocení Výkyvná hlava Mokré holení Cena
1. Braun Series 7-7893s
Ano Ano Zjistit cenu
2. Braun Series 7 7790cc Pulsonic
Ano Ne Zjistit cenu
3. Braun Series 5 5145s Wet&Dry
Ano Ano Zjistit cenu
4. Braun Series 5 5195cc
Ano Ano Zjistit cenu

Holicí strojky Braun od 4 000 korun

Vysoký standard je vám málo? V pořádku. Braun má určitě nějaký ten strojek i pro vás. Poslední sérii vybavenou nejnovějšími technologiemi, pro více než pohodlné oholení. Strojek, který se o sebe sám postará. Samozřejmě tím myslíme samočistící strojek, vybavený inteligentní ultrazvukovou technologií Sonic, s titanovou povrchovou úpravou. Zkrátka nadstandard. Opět přikládáme krátký seznam toho nejlepšího z nejvyšší cenové kategorie, co Braun nabízí.

Pořadí Náhled Název Hodnocení Výkyvná hlava Mokré holení Cena
1. Braun Series 9 9290cc Wet&Dry
Ano Ano Zjistit cenu
2. Braun 9299s GOLD
Ano Ano Zjistit cenu
3. Braun Series 9-9260s
Ano Ano Zjistit cenu
4. Braun Series 9 9291CC
Ano Ano Zjistit cenu
5. Braun Series 7 7899cc Wet&Dry
Ano Ano Zjistit cenu

Firma Braun

Firma Braun je součástí P&G Family (Procter & Gamble). Většina z největších značek spadajících do této rodiny se zaměřuje na výrobu různých toaletních a hygienických potřeb a elektroniky s tím spojené. Založeno v roce 1837, značka P&G dnes schraňuje takové výrobky, jako jsou Head&Shoulders, Oral-B, Pampers, Dove, Gillette, nebo právě Braun. V součtu jde o více než 50 značek v šesti obchodních odvětvích. Braun je sama o sobě společnost sídlící v Kronbergu v Německu. Byla založena Maxem Braunem v roce 1921. Od roku 1967 byla vlastněna firmou Gillette.

Když v roce 2007 koupila Gillette značka P&G, Braun se v rámci této rodiny osamostatnila. S Gillette mají stále blízké obchodní vztahy, Braun například doručuje své zboží do USA pomocí zásobovací sítě Gillette. Braun vyrábí více než 200 výrobků v deseti továrnách v Německu, Irsku, Španělsku, Mexiku, Spojených Státech Amerických, ale také v ČíněZa zmínku určitě stojí ocenění Produkt roku, které v roce 2017 obdržel model Series 3 3030s od Braun. Soutěž Produkt roku pořádá Heureka.cz, jde o soutěž popularity produktů v jednotlivých kategoriích, dle zájmu spotřebitelů a jejich hodnocení. Oceněný model najdete výše, v tabulce, v tomto článku.

Braun

Finální verdikt

Braun je jednoznačně vedoucí výrobce na trhu s holicími strojky. Co je však nejdůležitější, jejich výrobky patří mezi zákaznicky nejoblíbenější. My také nemůžeme jinak než strojky Braun doporučit. O jejich kvalitě není pochyb, jdou naproti pokroku svými inovačními technologiemi, nabízí širokou škálu výrobků všech cenových kategorií. Zkrátka není nikoho, kdo by si v tak široké nabídce nenašel strojek, co by odpovídal jeho potřebám.

Holicí strojek Braun
Holicí strojky Braun
5 (100%) 2 votes
Váš pomocník