Nejlepší holicí strojky Philips 2019

  • Ušetřete si peníze i nervy při výběru nejvhodnější holicího strojku.
  • Projděte si výběr nejlepších holicích strojků Philips.
  • Zjistěte, kde se dá koupit nejlevněji.

Holicí strojky Philips bez pozadí

Nejlepší holicí strojky Philips

Co od strojků Philips čekat?

Philips patří dlouhodobě mezi přední výrobce elektroniky. Na trhu holicích strojků nabízí některé ze zákaznicky nejoblíbenějších modelů. Holicí strojky Philips se umístili velmi dobře také v našem testu holicích strojků 2019. Drtivá většina jejich modelů patří mezi tak zvané frézičkové holicí strojky. Frézičkové, nebo také rotační holicí strojky jsou určeny spíše na delší vousy, na rozdíl od planžetových holicích strojků, které jsou vhodné na krátké vousy. Všechny holicí strojky Philips disponují jistými specifiky, na které odkazují.

  • TECHNOLOGIE HLAV FLEX – Hlavice se pohybují v pěti směrech nezávisle na sobě. Přizpůsobí se tak ohybům vaší tváře.
  • DVOJITÝ BŘIT SUPER LIFT&CUT – První břit nadzvedává každý vous, zatímco druhý jej cíleně uřízne pod úrovní pokožky. Strojky Philips tak zaručují dokonalé oholení.
  • OČIŠTĚNÍ STROJKY POD TEKOUCÍ VODOU – Postačí vysunout holicí hlavu a jednoduše ji opláchnout pod tekoucí vodou.
  • SVĚTELNÝ INDIKÁTOR – Na displeji se, v závislosti na modelu, nachází jednoúrovňový indikátor nabití baterie, indikátor čištění, indikátor vybití baterie, indikátor pro výměnu hlav a indikátor cestovního zámku.
  • VÝKONNÁ A ÚSPORNÁ BATERIE – Strojek můžete používat, i když je zapojený do sítě, na jedno oholení postačí rychlé, pětiminutové, nabití. Do plna se strojky nabíjí za hodinu, to pak postačí na cca 45 minut provozu, tedy asi 13 oholení.
  • UNIVERZÁLNÍ NAPĚTÍ – Napájení strojků Philips je kompatibilní s jakýmkoliv napětím. Nemusíte se tedy bát, vzít si s sebou strojek na cesty,
  • VÝMĚNNÉ BŘITY – Strojek je konstruován tak, abyste jej mohli využívat celé roky. Postačí k tomu každé dva roky obměnit břitové hlavice. Tím zaručíte maximální výkon a perfektní oholení.

Holicí strojky Philips do 1 000 korun

U nejnižší cenové kategorie nesmí mít člověk vysoké nároky. Frézičkové holicí strojky do jednoho tisíce korun převážné nejsou uzpůsobeny na mokré holení, tj. holení s pěnou nebo vodou. Stále jsou však vodou omyvatelné. Jsou poněkud chudší na technologie i design. Máte-li citlivou pokožku, určitě doporučujeme poohlédnout se po strojku ve vyšších cenových kategoriích. Levný strojek může pokožku dráždit, tím spíše, když ani nemůžete k oholení použít pěnu nebo gel. Pokud ale nemáte žádné vysoké nároky, můžete si určitě vybrat i tady.

Pořadí Náhled Název Hodnocení Výkyvná hlava Mokré holení Cena
1. Philips Series 1000 S1100/04
Ne Ne Zjistit cenu
2. Philips Series 1000 S1110/04
Ne Ano Zjistit cenu
3. Philips Series 1000 S1310/04
Ne Ne Zjistit cenu
4. Philips S1110/04
Ne Ne Zjistit cenu

Holicí strojky Philips od 1 000 korun do 2 000 korun

Zákaznicky nejoblíbenější modely strojků Philips najdeme právě tady. Určitě doporučujeme se poohlédnout, zda je strojek uzpůsobený na mokré oholení. Není to v této kategorii totiž tak úplně pravidlem. Čím jsou ale tyto strojky běžně vybaveny, jsou indikátory a inovativní technologie. I nabídka je v tomto cenovém rozmezí na poměry Philips poměrně široká.

Pořadí Náhled Název Hodnocení Výkyvná hlava Mokré holení Cena
1. Philips S5100/06
Ano Ne Zjistit cenu
2. Philips Series 5000 S5420/06
Ano Ano Zjistit cenu
3. Philips S5070/65
Ano Ano Zjistit cenu
4. Philips S3510/06
Ne Ne Zjistit cenu

Holicí strojky Philips od 2 000 korun do 3 000 korun

Vyšší střední třída. Tak by se daly popsat modely v tomto cenovém rozmezí. Standardem je mokré holení, inovativní funkce a indikátory. Jen výběr by tu podle nás mohl být o něco větší.

Pořadí Náhled Název Hodnocení Výkyvná hlava Mokré holení Cena
1. Philips AquaTouch S5400/06
Ano Ano Zjistit cenu
2. Philips AquaTouch S5630/12
Ano Ano Zjistit cenu
3. Philips S5572/10
Ano Ano Zjistit cenu
4. Philips AquaTouch S5530/06
Ano Ano Zjistit cenu

Holicí strojky Philips od 3 000 korun do 4 000 korun

Zde hledejte převážně novější modely vyšších tříd, vybavené poslední technologií. Najdete tu i jiné než jen frézičkové holicí strojky. I ty však využívají stejné technologie, nějaký zásadní rozdíl tedy nečekejte. Skutečně tu je z čeho vybírat, kupující však již identifikovali několik oblíbených modelů.

Pořadí Náhled Název Hodnocení Výkyvná hlava Mokré holení Cena
1. Philips Series 7000 S7370/12
Ano Ano Zjistit cenu
2. Philips S9031/12
Ano Ano Zjistit cenu
3. Philips S 7510/41
Ano Ano Zjistit cenu
4. Philips S6620/11
Ano Ano Zjistit cenu

Holicí strojky Philips od 4 000 korun

V nejvyšší cenové kategorii vždy mluvíme o nadstandardu. Každý z těchto strojků je nabitý nejnovějšími technologiemi a disponuje řadou indikátorů. Rozdíl vidíme především v designu a řešení displeje. Mimo to také v příslušenství, které je se strojkem k dostání.

Pořadí Náhled Název Hodnocení Výkyvná hlava Mokré holení Cena
1. Philips S9711/31
Ano Ano Zjistit cenu
2. Philips S9521/31
Ano Ano Zjistit cenu
3. Philips S 7720/26
Ano Ano Zjistit cenu
4. Philips Series 9000 PrestigeWet& Dry SP9863/14
Ano Ano Zjistit cenu

Firma Philips

Základy firmy Philips sahají do roku 1891, kdy Gerard Philips a jeho otec Frederic Philips založili Philips & Co. v Eindhovenu, v Nizozemí. Zaměřovali se na výrobu, žhavicích lamp a jiných elektronických produktů. V roce 1895 se ke svému bratru a otci připojit také Anton Philips. Společnost Philips má tedy základy rodinné firmy, přesto, že dnes existuje velké množství dceřiných společnosti (Philips Canada, Philips Electronics Japan, Philips Oral Healtcare a mnoho dalších). Sídlo celého tohoto kolosu je stále v Holandsku, v Amsterdamu.

Z množství společností, spadajících pod značku Philips jde snadno odvodit, že vyrábí velké množství různých produktů. Od nám dobře známých elektronických spotřebičů, výrobků pro domácnost, osvětlení, výrobků pro přenos obrazu a zvuku, zařízení do automobilů, nebo produktů osobní péče, až po technologie pro zdravý a zdravotnictví. V tomto ohledu stojí za zmínku společnost Royal Philips. Ta patří mezi přední společnost zabývající se právě technologiemi pro zdraví a zdravotnictví. Zaměřují se na péči o zdraví, zdravý životní styl a prevenci, diagnostiku, a i léčbu, včetně následné domácí péče. Soustředí se dále na vytváření inovace v oblasti technologie zdravotnické péče a spotřebního zboží s tím spojeného.

Philips má dnes více než 110 výrobních center ve 26 zemích po celém světě. Zcela pochopitelně mezi nimi dominuje Čína. Záleží však na odvětví, v jakém se jednotlivá dceřiná společnost Philips pohybuje.  Firma buduje na bohatém dědictví inovací. Díky své historii mají na co odkazovat. A také na tom staví svůj business a reklamu. Jejich heslem je známé „Innovation and You“. Na trhu s holicími strojky si vedou v České republice více než obstojně. Model Philips S5100/06, k nalezení výše, v tabulce zaměřující se na strojky mezi 1 000 a 2 000 korun, se v soutěži Produkt roku2017, pořádané internetovým srovnávačem cen Heureka.cz, umístil jako finalista.

philipslogo

Finální verdikt

Philips patří mezi vedoucí výrobce holicích strojků. Jejich modely patří mezi zákaznicky oblíbené a přívětivě recenzované. Škála jejich výrobků by jistě mohla být širší a rozmanitější, o jejich kvalitě však nemůže být pochyb. Inovacím jdou naproti a díky zaměření na pokrok přicházejí s vlastními technologiemi. My holicí strojky Philips jedině doporučujeme, radíme ale opatrnost při výběru. Zvažte, jaké parametry od svého strojku očekáváte a podle toho nakupujte. Věříme, že jsme vám hledání usnadnili.

Holení se strojkem Philips
Holicí strojky Philips
5 (100%) 2 votes
Váš pomocník